Profesor Adrian Smędowski – Laureat Konkursu “Supertalenty w Medycynie 2024”

18 cze, 2024 | admin |

Profesor Adrian Smędowski – Laureat Konkursu “Supertalenty w Medycynie 2024”

Z ogromną radością informujemy, że dr hab. n. med. Adrian Smędowski, prof. SUM, został laureatem prestiżowego konkursu „𝐒𝐮𝐩𝐞𝐫𝐭𝐚𝐥𝐞𝐧𝐭𝐲 𝐰 𝐌𝐞𝐝𝐲𝐜𝐲𝐧𝐢𝐞 𝟐𝟎𝟐𝟒”. Konkurs ten nagradza 10 najwybitniejszych postaci w medycynie młodego pokolenia, które wyróżniają się swoją wiedzą, umiejętnościami i innowacyjnym podejściem do leczenia.

To wyróżnienie jest potwierdzeniem ogromu pracy profesora m.in. nad innowacyjnymi terapiami genowymi w dziedzinie okulistyki, które mamy nadzieję, przyczynią się do poprawy zdrowia naszych oczu.

Konkurs „Supertalenty w Medycynie” dedykowany jest liderom młodego pokolenia lekarzy, którzy nie przekroczyli 39 roku życia. Ich wkład w medycynę ma kluczowe znaczenie dla przyszłości opieki zdrowotnej w kraju, a takie wyróżnienia podkreślają ich znaczenie i potencjał.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć pod adresem: https://pulsmedycyny.pl/supertalenty-w-medycynie-2024-znamy-laureatow-konkursu-1217952

Write Reviews

Leave a Comment

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Please Post Your Comments & Reviews

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

No Comments & Reviews